Architectour: interactieve rondleiding en workshop
Waar halen architecten hun inspiratie vandaan? Hoe ontstaat vanuit een idee een ontwerp? Waar moeten architecten rekening mee houden als zij een gebouw ontwerpen of renoveren?
Geen betere plek om deze vragen te beantwoorden dan het historische Stedelijk-gebouw met de nieuwbouw ernaast. Leerlingen proeven van het beroep architect tijdens een interactieve rondleiding en krijgen vingeroefeningen in ontwerpen tijdens een workshop, ontwikkeld in samenwerking met Benthem Crouwel Architekten.
Tijd: 1,5 uur
Prijs: € 75 per programma, inclusief voorbereidende en afsluitende lessuggesties en begeleiding door een museumdocent; entree gratis
Docentenhandleiding met suggesties voor voorbereidende en afsluitende lessen. Powerpoint voor de voorbereidende les